Interliga ??

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Re: Interliga ??

Příspěvek pro Karel42 za Sat Oct 01, 2016 11:43 am

Poznámka Jaromíra Šuly, tak jak já jí rozumím, byla míněna spíše na očitého svědka, který by napsal nějakou zprávu či zajímavost z průběhu utkání. Většinou by se toho měl chopit ten, kdo posílá zápis. Jinak zájem o hru jak Viliho Zavarka, tak i ostatních hráčů slovenských klubů určitě byl, jak o tom svědčí i počty diváků (mám-li věřit údajům v zápisech). Rozhodně si myslím, že by všem našim kuželkářům prospělo, kdyby si více všímali způsobu hry Zavarka a jeho spoluhráčů, než diskuze o tom, jestli šňůry na ASK vadí nebo nevadí.

Karel42

Poèet pøíspìvkù : 59

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro jerguš za Sat Oct 01, 2016 4:07 pm

Karle dík za usmernenie, asi to tak pisateľ myslel, ako si mi to vysvetlil.......a tá posledná poznámka by mala platiť i na našich kolkárov....ovšem nie na bezšnúrové kolky, ale na odpozorovanie všetkého dobrého z hry veľmi dobrých hráčov. U nás napr. na www. kolky-galanta.sk je vždy po zápase v pondelok popis stretnutí všetkých družstiev MKK Galanty.

jerguš

Poèet pøíspìvkù : 21

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Karel42 za Sat Oct 01, 2016 4:28 pm

Jestli se teď někdo díval na utkání v Podbrezové, tak mohl vidět, o co jsou hody hráčů slovenského družstva přesnější než hody hráčů z Husovic. A tudy by měla vést cesta ke zlepšování výkonnosti hráčů! Je to ovšem jen můj názor, se kterým asi mnozí kuželkáři souhlasit nebudou a stále se budou zabývat tím, že je nutno zvýšit razanci hodů nebo odstranit šňůry, aby to těm s prudkými hody nepřipadávalo.

Karel42

Poèet pøíspìvkù : 59

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro jerguš za Sun Apr 23, 2017 9:43 am

chcel by som otvoriť diskusiu na tému Skončený ročník Interligy. Hlavne od vás od kolkárov a priaznivcov kolkov z Čiech by som prijal postrehy, nápady a hodnotenia. Určite by sa objavili zaujímavé príspevky. Smile

jerguš

Poèet pøíspìvkù : 21

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra: