Kuželky- fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neschopnost CKA - interliga ve hvězdách

2 posters

Goto down

Neschopnost CKA - interliga ve hvězdách  Empty Neschopnost CKA - interliga ve hvězdách

Příspěvek pro Helmut Mon Apr 11, 2016 10:45 am

Hanuši Hanuši měl bys dostat za uši ........ Shocked
Je konec soutěžního ročníku a informace k nové soutěži ,, INTERLIGA,, nikde žádná.
Zjistil jsem si, že ani družstva z I.KLM ( dokonce ani ta první šestka ) neví vůbec nic.
Nikdo to za celý rok s družstvy přímo nekomunikoval a ten blábol z ledna na webu ČKA je úplně o ničem.
Ještě jim napíší do zpravodaje I.KLM : Tato družstva by měla ještě před
rozesláním závazných přihlášek co nejdříve informovat STK o skutečnosti, zda budou tuto
soutěž hrát.
- A němělo by je spíš kontaktovat STK samo a říct podmínky ??
Jak se mají vyjádřit k něčemu co ani nemá rozpis soutěže, nikdo nezná podmínky a vůbec nikdo neví co kterej jouda dohodl na Slovensku.
Celé je to velká ostuda a naprosto nepřipravená akce ze strany VV ČKA.
Nevím jak to mají s informovaností na Slovensku, ale slyšel jsem že hodně podobně.
Začínám mít dojem, že bude pro všechny lepší se na to vykašlat a zachovat alespoň nějakou úroveň naší I.KLM.
Sice si pár lidí popláče že nepostoupilo do I.KLM ( z druhého či třetího místa ), ale ona to v případě spuštění interligové soutěže stejně nebude nejvyšší soutěž .... .
Takže kam by se postoupilo ?? Nikam, bude to stejně až druhá nejvyšší soutěž a o titul a poháry se bude hrát úplně jinde ( takže se nenechte zblbnout).
Jsem opravdu zvědav jak toto celé tam nahoře dopadne a těm prvoligovým co se musí rozhodnout zda do nového projektu jít nebo ho bojkotovat aktuální situaci ani nezávidím .....
Ovšem za celý ten průser kolem toho může VV ČKA a Hanuš, který je alibista a snaží se případný nezdar hodit na první šestku I.KLM.


Helmut

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Neschopnost CKA - interliga ve hvězdách  Empty Re: Neschopnost CKA - interliga ve hvězdách

Příspěvek pro jerguš Tue Apr 12, 2016 9:51 am

Ja mám info, že tento týždeň je stretnutie v Podbrezovej slovenskej a českej skupiny, ktorá sa založením Interligy zaoberá.

jerguš

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 09. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Neschopnost CKA - interliga ve hvězdách  Empty Re: Neschopnost CKA - interliga ve hvězdách

Příspěvek pro Helmut Tue Apr 12, 2016 1:17 pm

jerguš napsal:Ja mám info, že tento týždeň je stretnutie v Podbrezovej slovenskej a českej skupiny, ktorá sa založením Interligy zaoberá.

No to brzy .... affraid
Myslím si, že v této době měla družstva, která mají nárok na postup již dostat finální rozpis a oni se teprve sejdou ........
Na takové jednání bych si představoval, že pojedou aspoň připraveni a s konkrétním návrhem, který předem projednají s družstvy I.KLM.
Moc dobře vím, že jich se nikdo na nic neptal a žádný dokument k připomínkování neposlal.
Tak hlavně, že jim ve zpravodaji uvádějí :
Kromě medailistů si účast v nově zavedené Interlize vybojovala družstva na čtvrtém až šestém místě v pořadí SKK
Svijany Vrchlabí, KK PSJ Jihlava a Sokol Husovice. Tato družstva by měla ještě před
rozesláním závazných přihlášek co nejdříve informovat STK o skutečnosti, zda budou tuto
soutěž hrát.

Jak se asi mají kurde rozhodnout, když vůbec neznají podmínky a rozpis .......

Jsem rád, že to mohu jen sledovat, komentovat a nemusím nic podobného řešit cheers


Helmut

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Neschopnost CKA - interliga ve hvězdách  Empty Re: Neschopnost CKA - interliga ve hvězdách

Příspěvek pro Helmut Wed Apr 13, 2016 5:03 pm

Toto jsem dnes našel na FB - přiznání kuželkářů

Michal Schmidl Rozpis este nie uplne uzavrety 17.4. je stretnutie Extraligovych klubov SR kde sa este par detailov doladi a nasledne s ceskou stranou bude dohodnuty finalny rozpis sutaze. Otazka plast vs. sadurit je stale este otvorena, problematicka je iba draha SKK Svijany Vrchlabi, inak aktualne vsetky kluby maju segmentove (plastove) drahy.

Tak to je zajímavá informace, nevíte jestli někdo naplánoval také setkání klubů I.KLM ?
Já jsem nic podobného u nás neslyšel.
Kluci ze Slovenska se k tomu vyjádřit mohou, ale obávám se že naši mají smůlu.
Těch se asi nikdo ptát nebude, těm to prostě nařídí VV ČKA a ber nebo neber ......


Helmut

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Neschopnost CKA - interliga ve hvězdách  Empty Re: Neschopnost CKA - interliga ve hvězdách

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru