Kuželky- fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

plkfórum podruhé

2 posters

Goto down

plkfórum podruhé Empty plkfórum podruhé

Příspěvek pro Koxa Fri Jun 03, 2016 1:06 pm

Tak jsem koukal na konkurenci a nejen, že jsem se dozvěděl co jsem zase za čuráka (Rajdlová), tak i to, že jyrka bude v Hořicích. No asi bych měl taky dojet a srovnat účty, teda jestli ta želva ho neubije dřív. :-)

Koxa

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 05. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

plkfórum podruhé Empty Re: plkfórum podruhé

Příspěvek pro Karel42 Mon Jun 06, 2016 9:48 pm

Koxa napsal:Tak jsem koukal na konkurenci a nejen, že jsem se dozvěděl co jsem zase za čuráka (Rajdlová), tak i to, že jyrka bude v Hořicích. No asi bych měl taky dojet a srovnat účty, teda jestli ta želva ho neubije dřív. :-)
On se utluče sám! Koukal jsem, že už zase chce hrát a předtím dělal všechno proto, aby všem kuželky znechutil. No třeba se chtěl zbavit konkurence.

Karel42

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 06. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

plkfórum podruhé Empty Re: plkfórum podruhé

Příspěvek pro Koxa Wed Jun 08, 2016 12:29 am

Není to chlap, dokáže urážet jen přes net, když měl přijít na kuželnu v Přelouči, tak se schoval jak malej kluk. Asi fakt nestojí za to a všechno co mele, mimo jiné naposledy úplný nepravdy, se musí brát s rezervou. Internet přeje takovým "chlapům".
Jinak nevím kde by chtěl hrát, všichni jsou podle něj píp. :-)

Koxa

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 05. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

plkfórum podruhé Empty Re: plkfórum podruhé

Příspěvek pro Karel42 Thu Jun 09, 2016 8:50 am

Koxa napsal:Není to chlap, dokáže urážet jen přes net, když měl přijít na kuželnu v Přelouči, tak se schoval jak malej kluk. Asi fakt nestojí za to a všechno co mele, mimo jiné naposledy úplný nepravdy, se musí brát s rezervou. Internet přeje takovým "chlapům".
Jinak nevím kde by chtěl hrát, všichni jsou podle něj píp. :-)
Jirka mě nesere, to Rajdlová všechno jen překrucuje, píše nepravdy nebo polopravdy a záměrně tak uvádí lidi do omylu a škodí tím nejen jim, ale zejména kuželkám jako sportu a zábavě pro obyčejné lidi. Přitom je možné, že některé náklady ČKA byly vynaloženy zbytečně, ale to je běžné v každé lidské činnosti a z našich daní se dotují i jiné činnosti (parlament, soudy, policie atd.) a i  jiné sporty a tam se to děje pravděpodobně ještě ve větší míře. Tak proč se nezaměřuje třeba na fotbal nebo lední hokej? Je to jasné, jejím cílem je poškodit v co největší míře kuželkářský sport! Jirkovi jde především o sport jako takový a o jeho čistotu. Pouze používá někdy nevybíravé prostředky či slova.

Karel42

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 06. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

plkfórum podruhé Empty Pravda atd.

Příspěvek pro Karel42 Sat Nov 05, 2016 6:58 pm

Něco málo pro toho, kdo má zájem o pravdu. Před několika lety jsem dostal po klíštěti boreliózu. Pan Sedlák mi doporučil jednoho přeloučského lékaře, který mi stanovil správně diagnózu a odeslal mě k dalšímu léčení. Tečka! Ostatní jsou smyšlenky a lži pana Sedláka. Měl jsem v úmyslu, aby se to jeho fórum otevřelo pro všechny kuželkáře, kteří by chtěli svými názory a nápady přispět do diskuze o kuželkách a přitom se nemuseli obávat, že se jim za jejich názory či připomínky bude někdo vysmívat či dokonce je urážet. Jak jsem dopadl si můžete přečíst všichni. Už se tam ani nepodívám! Pan Sedlák je nešťastný člověk a je mi ho líto!

Karel42

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 06. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

plkfórum podruhé Empty Re: plkfórum podruhé

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru