Kuželky- fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Interliga ??

5 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Interliga ?? Empty Interliga ??

Příspěvek pro Helmut Tue Dec 08, 2015 10:25 am

Převzato z webu ČKA :

Fakta jsou jasná. Vůle ke zřízení Interligy je jak na naší, tak na partnerské slovenské straně. Máme podporu od NBC, což je zcela zásadní informace a jednoznačně nutná podmínka pro zřízení soutěže. Oba Výkonné výbory se dohodly a rozpis soutěže je víceméně připraven. Zbývá dojednat personální obsazení řídícího orgánu soutěže a pár organizačních záležitostí. S konečnými jednáními počítáme hned po Novém roce. Vnímám enormní zájem o soutěž oddílů ze slovenské strany, také většina předních družstev naší 1.ligy vyjádřila zájem soutěž hrát.

Takže mám dojem, že jediné, co může soutěž zhatit, je jen a pouze nezájem našich klubů o start v Interlize. Takže vážení kolegové, máte to jednoznačně ve svých rukou! Hanuš Slavík


Tak jen škoda, že VV ČKA plánovaný rozpis soutěže nikde nezveřejnil , nezaslal k připomínkování ( ani družstvům I. KLM ).
Je pěkné, že se oba VV ,,dohodly,, , ale nikdo z nás neví na čem.
Když se někdo zeptá na aktivu jen na chcete - nechcete a neřekne podmínky, tak většina řekne: asi jo ( a to je jako to vyjádření družstev 1. ligy ? )
Pak budou třeba čučet až jim většina řekne, že na takové podmínky nepřistoupí ( a budou to svádět na nezájem družstev ).

Ať VV ČKA zveřejní návrh rozpisu, termínový kalendář a jakou podporu poskytne účastníkům této soutěže !!
Pak se teprve můžeme bavit o tom, zda tento návrh má podporu i českých družstev.


Helmut

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro Petr Dobeš ml. Thu Dec 10, 2015 1:37 pm

Půlka soutěže a nikde není na 100% napsáno, kolik postupuje a sestupuje družstev. Někdo by třeba rád změnil soupisky, ale takto když nikdo neví co bude a vše je jen "kdyby a možná"... Zajímavej ročník Rolling Eyes

Petr Dobeš ml.

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 05. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro Karel42 Fri Dec 11, 2015 4:18 pm

V tomto musím s Helmutem souhlasit! Už to vyjádření Hanuše Slavíka je rozporuplné. Porovnejme: "...většina předních družstev naší 1.ligy vyjádřila zájem soutěž hrát." vers.: "...jediné, co může soutěž zhatit, je jen a pouze nezájem našich klubů o start v Interlize." Takže se ptám: Je opravdu zájem? A jak se zjišťoval? Měly oddíly možnost se vyjádřit k podmínkám, za kterých se soutěž bude hrát? Mohly se oddíly navzájem se svými připomínkami seznámit? Neměly být nejdříve předloženy podmínky k připomínkování a teprve potom zjišťovat zájem a domlouvat se se Slováky na vzájemně a všeobecně přijatelných podmínkách? Možná toto vše bylo učiněno a já to nevím, protože nejsem členem oddílu 1.KLM, ale proč je potom tolik dotazů?

Karel42

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 06. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro Helmut Fri Jan 15, 2016 12:14 pm

Tak tu máme 15.1.2016 a co víme o této připravované soutěži ?? Naprosté nic
Bude začínat první jarní kolo a VV ČKA i Hanuš Slavík mlčí ....
Znám poměrně dost lidí z I.KLM a vím, že i oni vědí naprosté h.... k této záležitosti.
Fakt se těším až to začnou řešit v květnu a jak budou všichni čučet co že to ten náš VV vlastně na Slovensku dohodl .....
To je opravdu tak těžké vše zveřejnit a zaslat všem účastníkům I.KLM podmínky plánované soutěže ? ( když už je to tedy jako ,,domluveno,, )

Helmut

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro Helmut Tue Feb 02, 2016 12:51 pm

A pozor, to je novinka ......
Zápis VV ČKA z 8.12.2015 obsahuje dokonce úkol

VV ČKA ukládá:
39/15 připravit a zveřejnit pracovní verzi rozpisu Interligy
z: předseda STK
t: 31. 1. 2016

No to brzy .....


Dnes má VV další zasedání v Brně, tak uvidíme zda byl úkol splněn.
Já si myslím, že nebyl.
Úkol zněl: připravit a zveřejnit - T: bylo do 31.1.2016
Ale já jsem tedy nic zveřejněného nenašel .....

Helmut

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro Helmut Mon Feb 15, 2016 12:11 pm

15.2.2016 - zápis z VV, který se konal 2.2.2016 v Brně nikde ....

Plnění úkolů - neznámé
Informace k Interlize nikde žádná ( tedy až na šuškandu, že Vilmoš jí hrát nebude :-D )

Velebnosti chce se mě blejt ....

Helmut

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro Petr Dobeš ml. Sun Feb 21, 2016 10:49 pm

Kde se vzala šuškanda, že ji Vilmoš hrát nebude? ... Jinak už jen pár zápasů a je hotovo a nikdo stále neví co se bude hrát příští sezónu. Dokud neuvidím rozpis Interligy nebo někde oficiálně napsáno, že Interliga na 100% bude, tak se logicky musím spíše řídit tím, že příští sezóna bude jako každá jiná (bez Interligy). Ale jak říkají všichni... pár kol před koncem soutěže nevědět co se bude příští rok hrát je docela mazec Rolling Eyes

Petr Dobeš ml.

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 05. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro Koxa Mon Feb 22, 2016 9:27 pm

Tak to bude velké překvapení, a to nejen pro hráče první ligy, ale i dalších. Co bude, to bude a asi hráči se to dozví najisto až před sezónou. Já zase ze šuškandy vím, že se hrát bude.

Koxa

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 05. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro Helmut Thu Feb 25, 2016 10:25 am

No zaslechl jsem a ne jednou, že Vilmoš po sezoně odchází do Německa.
Pokud tomu tak bude, tak si interligu nezahraje - pokud se ovšem nějaká hrát vůbec bude

Petr Dobeš ml. napsal:Kde se vzala šuškanda, že ji Vilmoš hrát nebude? ... Jinak už jen pár zápasů a je hotovo a nikdo stále neví co se bude hrát příští sezónu. Dokud neuvidím rozpis Interligy nebo někde oficiálně napsáno, že Interliga na 100% bude, tak se logicky musím spíše řídit tím, že příští sezóna bude jako každá jiná (bez Interligy). Ale jak říkají všichni... pár kol před koncem soutěže nevědět co se bude příští rok hrát je docela mazec Rolling Eyes

Helmut

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro Helmut Thu Feb 25, 2016 10:50 am

Překvapení pro naše slavné VV ČKA třeba bude až jim to první liga odmítne hrát.

Oni si dávají veřejně úkol : 39/15 připravit a zveřejnit pracovní verzi rozpisu Interligy do 31.1.2016
To se ovšem vůbec nestalo.
VV si něco domlouvá, nikoho se neptá a pak si myslí, že všichni jako ovce splníme co nám přikážou.

Úplně se musím smát nad tím nic neříkajím článkem Předsedy STK ČKA ze 7.12.2015, který končí slovy ,, Takže mám dojem, že jediné, co může soutěž zhatit, je jen a pouze nezájem našich klubů o start v Interlize. Takže vážení kolegové, máte to jednoznačně ve svých rukou! ,,

Akorát že ty ruce máme pořádně uvázané od VV ČKA, které o soutěži nezveřejnilo vůbec nic.
( neřešíme tu otázky letošního postupu a setupu, ale všechny zajímá systém interligy )

Koxa napsal:Tak to bude velké překvapení, a to nejen pro hráče první ligy, ale i dalších. Co bude, to bude a asi hráči se to dozví najisto až před sezónou. Já zase ze šuškandy vím, že se hrát bude.

Helmut

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro jerguš Tue Mar 22, 2016 9:15 pm

Mám otázku. V budúcej interlige sa bude hrať len na plastových dráhach, alebo sa môže hrať i na sadurite? Vie mi niekto na to odpovedať? Ďakujem.

jerguš

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 09. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro Karel42 Wed Mar 23, 2016 10:01 am

jerguš napsal:Mám otázku. V budúcej interlige sa bude hrať len na plastových dráhach, alebo sa môže hrať i na sadurite? Vie mi niekto na to odpovedať? Ďakujem.
Na to by Ti asi nejlépe odpověděl z VV ČKA Hanuš Slavík. Kdo sjednává podmínky za slovenskou stranu nevím. Podle mého názoru by připuštění hry na saduritu byl krok zpět. Osobně bych souhlasil jen se segmentovými drahami a na určitou omezenou dobu i s drahami plastovými, jako jsou třeba ve Valmezu. A ze zápisu z VV ČKA vyplývá, že právě povrch drah a používání vlastních koulí byly poslední problémy k řešení.

Karel42

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 06. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro jerguš Wed Mar 23, 2016 6:29 pm

videl som, že možno 2 vaše mužstvá z hornej polovice tabuľky hrajú na sadurite. Tak ma napadla tá otázka........naše mužstvá hrajú len na segmentových dráhach. Bolo by škoda, ak by sa to na tom zaseklo. Verím, že sa to vyrieši k spokojnosti tak vás, tak i nás.

jerguš

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 09. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro Koxa Fri Mar 25, 2016 7:24 am

Interliga způsobila i zmatek v dalších soutěžích. Nikdo neví kolik mančaftů bude sestupovat nebo i postupovat. Trochu zmatek.

Koxa

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 05. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro jerguš Fri Mar 25, 2016 7:52 am

Myšlienka výborná, možno realizácia nie celkom zvládnutá......ale to by nemalo odradiť kolkárov od dobrej veci.

jerguš

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 09. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro Karel42 Fri Mar 25, 2016 1:23 pm

Koxa napsal:Interliga způsobila i zmatek v dalších soutěžích. Nikdo neví kolik mančaftů bude sestupovat nebo i postupovat. Trochu zmatek.
Pro každou soutěž byl vydán rozpis a dokud ho nikdo nezmění, tak je platný a je v něm i stanoveno, kolik družstev postupuje a kolik sestupuje!

Karel42

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 06. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro Koxa Sat Mar 26, 2016 11:55 pm

To má i první liga, ale na začátku soutěže se nepočítalo s Interligou. Takhle by v první lize zůstalo šest mančaftů.

Karel42 napsal:
Koxa napsal:Interliga způsobila i zmatek v dalších soutěžích. Nikdo neví kolik mančaftů bude sestupovat nebo i postupovat. Trochu zmatek.
Pro každou soutěž byl vydán rozpis a dokud ho nikdo nezmění, tak je platný a je v něm i stanoveno, kolik družstev postupuje a kolik sestupuje!

Koxa

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 05. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro Karel42 Sun Mar 27, 2016 1:38 pm

Koxa napsal:To má i první liga, ale na začátku soutěže se nepočítalo s Interligou. Takhle by v první lize zůstalo šest mančaftů.

Karel42 napsal:
Koxa napsal:Interliga způsobila i zmatek v dalších soutěžích. Nikdo neví kolik mančaftů bude sestupovat nebo i postupovat. Trochu zmatek.
Pro každou soutěž byl vydán rozpis a dokud ho nikdo nezmění, tak je platný a je v něm i stanoveno, kolik družstev postupuje a kolik sestupuje!
Doporučuji si nevymýšlet, ale pořádně číst! Konkrétně Rozpis str. 7 body č. 21 + 22.

Karel42

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 06. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro Koxa Mon Mar 28, 2016 12:24 am

Jsi nějakej naštvanej Karle. Doporučuji studený ručník. Very Happy
Podle rozpisu ligy i divize by se stalo, že v divizi jih sestoupí 4 mančafty (bude jich 10), dva postoupí (zbude Cool, podle tabulky to vypadá, že jeden sestoupí z 3. KLM (to je devět) a dál? Už jen jeden postoupí z každého kr. přeboru ( t.j. 9+1+1=11). Myslím, že divize se nebude hrát v jedenácti, takže to nebude podle rozpisu, ale pravděpodobně (a v to doufáme) sestoupí jen tři mančafty. Uf. :-D

Koxa

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 05. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro Karel42 Mon Mar 28, 2016 3:53 pm

Nejsem naštvaný, jen nerad odpovídám 3x na totéž, zejména když si odpověď každý, stejně jako já, může najít a přečíst na internetu! Tak ještě jednou a polopaticky: Z každé skupiny 3.KLM postupují 2 družstva a také 2 družstva sestupují. Z každé divize postupují 2 družstva! (Vše čl. 21 + 22 Rozpisu kuželkářské ligy). K tomu čl. 22 m)  Pokud se v nadřazené skupině uvolní více míst, může být počet postupujících vyšší, než je výše uvedeno. V rozpisech jednotlivých divizí je o postupu uvedeno v podstatě totéž a sestup se vždy řídí počtem družstev, sestupujících z příslušné skupiny 3.KLM. Takže dnes ještě nikdo neřekne, kolik družstev z té které divize sestoupí, protože není jasné, jestli do té divize bude sestupovat z 3.KLM jedno, dvě, nebo žádné družstvo. V Rozpisu Divize Jih je také uvedeno, že sestupovat budou nejméně 4 družstva, protože od následujícího ročníku bude v této divizi jen 12 družstev! Jen je potřeba hledat a číst a nesvádět vše na Interligu!

Karel42

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 06. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro jerguš Mon Mar 28, 2016 9:02 pm

Ak už niekto toto vysvetlenie nepochopí, tak asi nevie čítať, alebo nechce chápať!

jerguš

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 09. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro Karel42 Tue Apr 26, 2016 1:48 pm

Pokud mám dobré informace, tak z českých klubů se do Interligy dosud nepřihlásilo družstvo Vrchlabí. Mohu jen spekulovat, jestli to je proto, že nechtějí hrát domácí utkání jinde než na svém saduritu. Ale ještě je chvíli čas, tak uvidíme.

Karel42

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 06. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro Helmut Wed Apr 27, 2016 9:21 am

Proč by Vrchlabí mělo hrát jinde než na své kuželně ?
Pokud já vím, tak rozpis 1.KLM nařizoval segmentové dráhy od ročníku 2018-2019.
Stejně tak je to, co já tedy mám info uvedeno i v rozpisu IL , kde je uvedeno toto :
Pro IL musí být od soutěžního ročníku 2018-2019 povrch drah segment s certifikací WNBA. Oddíly, které nemají vlastní kuželnu si musí pronajímat kuželnu se segmentovým povrchem od ročníku 2016-2017.
Vrchlabí má vlastní kuželnu a proto nevidím důvod, proč by mělo hrát jinde !

Napadá mě mnoho jiných důvodů, proč váhají s přihláškou ( Finance, čas , cestování, lidi , práce hráčů na směny a třeba i to, že ne každý je ochotný opustit rodinu na celý víkend z důvodu hraní kuželek ) na zvážení je toho mnoho, ale kuželnou to nebude.

Navíc tohle se mohlo řešit třeba v lednu a né díky Slavíkovi na poslední chvíli.
Sám jsem zvědav, kdo se tam nakonec z 1.KLM přihlásí.


Helmut

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro Koxa Wed May 25, 2016 5:44 pm

Karel42 napsal:
Koxa napsal:To má i první liga, ale na začátku soutěže se nepočítalo s Interligou. Takhle by v první lize zůstalo šest mančaftů.

Karel42 napsal:
Koxa napsal:Interliga způsobila i zmatek v dalších soutěžích. Nikdo neví kolik mančaftů bude sestupovat nebo i postupovat. Trochu zmatek.
Pro každou soutěž byl vydán rozpis a dokud ho nikdo nezmění, tak je platný a je v něm i stanoveno, kolik družstev postupuje a kolik sestupuje!
Doporučuji si nevymýšlet, ale pořádně číst! Konkrétně Rozpis str. 7 body č. 21 + 22.

Tak jsem si nevymýšlel, protože v rozpisu jsme měli, že sestupují čtyři a sestupovali tři. Dalo se čekat, že rozpis nebude zcela přesný, a to díky Interlize taky.

Koxa

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 05. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro jerguš Fri Sep 30, 2016 1:20 pm

Práve som dočítal, že v 2 stretnutiach kolkárov z Podbrezovej padali v Čechách rekordy kolkární v družstvách i v jednotlivcoch. Zarazilo ma, že pisateľ na Kuželky.cz kritizoval nezáujem o zviditeľnenie kolkov pre verejnosť ako športu a hlavne, že mali možnosť vidieť naživo svetové výkony Tepšu i Zavarka a možno i iných kolkárov aj s ČR. Neviem podrobnosti, možno sa mýlim. Ak je to tak, že nemám pravdu, tak sa dopredu ospravedlňujem. Ináč zaráža ma i nezáujem využívania tohto fóra na konštruktívnu diskusiu!!!!!!!!!! Hodu zdar.

jerguš

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 09. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Interliga ?? Empty Re: Interliga ??

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru